16 вересня 2019 р. стіни факультету іноземної філології відвідав лектор DAAD (Німецької служби академічних обмінів) André Böhm. Дана зустріч, вже протягом багатьох років, стала доброю традицією співпраці між DAAD та нашим факультетом.

Німецькомовним студентам-германістам факультету випала чудова нагода стати слухачами семінарів пана André, успішно перевірити рівень знань німецької мови та активно проявити свою ініціативність. Актуальні теми сьогодення стали предметом обговорення та конструктивної дискусії:

• ✅ Studieren in Deutschland
  • ✅ Stipendienprogramme des DAAD
  • ✅ OnSet Test

Професорсько-викладацький склад кафедри практики німецької та французької мов РДГУ на чолі із завідувачем кафедрою проф. Л.А. Середюк та деканом факультету іноземної філології проф. Г.І. Ніколайчук висловлює подяку André Böhm за продуктивність, інформативність, роботу зі студентами.

Herzlichen Dank und wieder bis bald!