Щорічною гарною традицією  за підтримки та ініціативи центру «Студентська соціальна служба» Рівненського державного гуманітарного університету стало знайомство студентів з інвалідністю першого курсу з роботою «Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Студенти ознайомились з напрямками роботи,видами спорту,якими можна займатись безкоштовно,основними видами реабілітації для покращення фізичного та психосоматичного станів.А також отримали задоволення та познайомились з студентами,які тривалий час вже займаються у «Інваспорті» є чемпіонами, майстрами спорту та мають неймовірну віру та наснагу у перемогу!!!!!!!!

Наші найкращі студенти, є чемпіонами світу, України, майстрами спорту,це: Юлія Блищик, Ольга Каплун, Дмитро Мурдза,Василь Рожко. Ви наша гордість,пишаємось!!!!!!!!

Запрошуємо всіх студентів з інвалідністю, на безкоштовні заняття та можливість гарно,цікаво, з користю для здоров’я провести вільний час.

За деталями звертатись вул. Пластова 41,гуртожиток№5, кабінет № 16, центр «Студентська соціальна служба».