26 листопада 2019 року у стінах Рівненського державного гуманітарного університету (вул. Пластова, 31, 2-й поверх) відбудеться IT CAREER DAY, який організовано за підтримки кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики факультету математики та інформатики та Громадської спілки «Рівне ІТ Кластер»

Метою заходу є показати перспективи розвитку, мотивувати та надихнути талановиту молодь зробити перші кроки в IT галузі.

У програмі:

• Корисні знайомства, безкоштовні консультації від IT спеціалістів.
  • Нетворкінг сесія в атмосфері невимушеного спілкування.
  • Інформація про актуальні вакансії щодо працевлаштування та стажування.

Серед присутніх найуспішніші компанії Рівного:

SoftServe, Honeycomb, Zagrava Games, KTC, РЕНОМЕ-СМАРТ, Mindy Teams, SoftGroup, ШАГ, Yellow recruiting company, Beetroot Academy та компанія, яка ефективно використовує автоматизацію бізнес процесів, “Рум'янець” і є смачним спонсором нашого заходу.

Медіапартнер - Радіо ТРЕК.

Запрошуємо:

• Студентів, які хочуть дізнатися про можливості розвитку у сфері ІТ.
  • Людей, які прагнуть перекваліфікуватися у ІТ.
  • Школярів, які обирають майбутню професію.
  • Батьків школярів, які хочуть допомогти обрати професію своїй дитині.
  • Викладачів ЗВО та вчителів, які цікавляться ринком ІТ у Рівному.