4 грудня    2019 року на факультеті іноземної філології  РДГУ відбувся навчально-методичний семінар «Вивчаємо французьку мову з використанням інноваційних технологій (на прикладі Інтернет сайту каналу TV5 Monde)». У семінарі взяли участь вчителі французької мови НВК ЗОШ І ст. – гімназія ім. Т.Г. Шевченка, НВК ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, 5, 6 міста Костопіль. У вітальному слові  до учасників семінару декан факультету іноземної філології РДГУ, кандидат педагогічних наук, професор Ніколайчук Г.І. підкреслила величезне значення співпраці  вищих  навчальних  закладів  освіти,  середньої  і старшої  школи для ефективного викладання іноземних мов. Викладачі французької мови  кафедри практики німецької та французької мов Голуб Т.В., Палій В. П. та Шевченко О.В. представили для обговорення ефективність використання Інтернет сайтів при вивченні французької мови. Зокрема увага була зосереджена  на можливостях сайту TV5MONDE. Семінар проходив в інтерактивній формі. Учасники схвалили практичну спрямованість та доцільність такої співпраці у майбутньому.