6 грудня відбулася робоча зустріч студентів другого курсу денної форми навчання факультету іноземної філології РДГУ з представниками патрульної поліції м. Рівне.

Щороку з 25 листопада по 10 грудня (День прав людини) відбувається  акція «16 днів дій проти гендерного насильства», яка проходить під гаслом “Розірви коло – зупини насильство”. Протягом 16 днів будуть презентовані нові стратегії протидії насильству, проекти підтримки постраждалих, соціальні ролики щодо проявів домашнього насильства. Так, за даними організаторів акції, кожна п’ята українка страждає від сімейного насильства, кожен третій чоловік був свідком насильства батька над матір’ю, лише половина українців знають, як розпізнати економічне насильство.

Інспектор із зав’язків з громадськістю управління патрульної поліції Рівного Іванна Бояківська разом з колегами поділились інформацією стосовно: основних видів домашнього насильства; методів запобігання; деталей правової сторони в разі чинення злочину; рекомендації щодо самозахисту.

«Варто бути свідомим громадянином і не піддаватися застарілим та відверто кримінальним нормам спілкування. Ніхто немає права зазіхати на фізичне/психологічне життя людини. Не бійся сповістити про проблему! Не бійся попросити про допомогу!»