Четверту перемогу поспіль здобула університетська команда з баскетболу у календарному матчі відкритого Кубку міста Рівне серед чоловічих команд сезону 2019/2020 рр.  У рідних стінах був переможений дублюючий склад БК «Водник НУВГП». Перша половина матчу проходила у рівній боротьбі і лише на її при кінці нашим хлопця вдалося відірватися у рахунку і піти на велику перерву з 16-ти очковим гандикапом. На третій період матчу підопічні Кашуби А.А. вийшли на майданчик більш мотивовані, по перерві були внесені тактичні корективи гри в захисті, у нападі команда стала швидше рухати м’яч, в результаті чого суперник був розгромлений у другій половині матчу – 27:18. У підсумку БК «РДГУ СОМ-ЦЕНТР» святкував перемогу з рахунком 80:45.

БК РДГУ «СОМ-ЦЕНТР» - БК «ВОДНИК НУВГП 2» 90:45 (19:11, 24:16, 18:5, 29:13) Кашуба А. 39 очок, Борійчук В. 25, Лещик Ю. 11, Глущевський Б. 11, Терещук Д. 2, Люшин І. 2