21 грудня відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки Єгора Стадного з професорсько-викладацьким складом та студентами Рівненського державного гуманітарного університету. У своєму виступі заступник міністра зосередився на реформах в вищій освіті, а саме, що Міністерство відтепер робитиме основний акцент не на кількості студентів, як на основному показнику діяльності ЗВО, а на якості навчання. Саме із цим пов’язане запровадження «формульного фінансування», у якому при розрахунку бюджету для закладів вищої освіти враховуватиметься низка індикаторів і показників. У 2020 році, за його словами, 80% фінансування розраховуватиметься, виходячи з бюджету попереднього року, а от 20% – у відповідності до низки показників. Потім поспілкувався з викладацькою та студентською аудиторією, присутні мали нагоду почути відповіді на багато запитань, які їх цікавили.