Першу в історію нагороду зимових Юнацьких Олімпійських Ігор для нашого ЗВО виборов студент 1 курсу педагогічного факультету спеціальності «Середня освіта (Фізична культура)», майстер спорту міжнародного класу з фрістайлу – Орест Коваленко!

У завершальний день ІІІ зимових Юнацьких ОІ, які вчора завершилися у швейцарському місті Лозанна, наш студент вписав сторінку в історію українського фрістайлу у дисципліні «біг-ейр», замкнувши трійку лідерів з результатом 179.50 бала. Варто зазначити, що Орест увійшов в історію нашої держави, оскільки вона вперше мала свого представника у слоуп-стайлі та біг-ейрі на змаганнях такого рівня.

Щиро вітаємо Ореста з «історичною» нагородою та бажаємо у майбутньому піднятися на олімпійський п’єдестал, який буде вже не юнацьким!!!