28 січня 2020 року на художньо-педагогічному факультеті відбулась церемонія вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «Магістр».

Цьогоріч диплом магістра отримали 29 випускників, з них 14 – з відзнакою: хореографи, режисери, актори, культурологи, фахівці з декоративно-прикладного мистецтва та музейної справи.

З вітальними словами до випускників звернулися декан факультету доц. Дзюбишина Н.Б., завідувачі кафедр (проф. Сташук О.А., проф. Савчин Л.М., проф. Виткалов В.Г., проф. Богатирьов В.О.).

Святкову атмосферу заходу підтримувала концертна програма.

Після урочистої церемонії випускники, викладачі, батьки, гості продовжили спілкування. Упродовж теплої і дружньої зустрічі ще раз привітали магістрів, побажали активності, цілеспрямованості на професійному шляху, добробуту,  процвітання та миру. Зі словами поваги та вдячності випускники звернулися до викладачів.

Колектив факультету щиро зичить випускникам натхнення, наполегливості, кар‘єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів та творчих планів!