30 січня 2020 року факультет української філології зініціював профорієнтаційні зустрічі зі школярами та студентами м. Сарни й Сарненського району, до яких долучилися представники інших факультетів РДГУ.

Учасники профорієнтаційної групи відвідали 7 шкіл, а також зустрілися зі студентами та викладачами Сарненського педагогічного коледжу, з одинадцятикласниками Сарненського НВК «Школа-колегіум», ліцею «Лідер», Сарненського ліцею № 2, Сарненської ЗОШ № 4, Немовицької ЗОШ, Зносицької ЗОШ, Тинненської ЗОШ. У ході зустрічей було надано майбутнім вступникам необхідну інформацію та налагоджено більш тісні контакти з тими випускниками, які виявили зацікавлення передусім філологічними спеціальностями.

Факультет української філології дякує за сприяння у профорієнтаційному заході приймальній комісії університету, відділу освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації, дирекції Сарненського педколеджу, керівництву Немовицької ОТГ, директорам загальноосвітніх закладів.

Шановні випускники! Дякуємо за спілкування і сподіваємося на зустріч із вами уже на студентській лаві.