Доктор історичних наук, професор кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва художньо-педагогічного факультету РДГУ Руслана Миколаївна Шеретюк стала переможницею щорічного Всеукраїнського «Конкурсу на найкращу монографію, навчальний посібник, підручник, художню літературу і наукові праці, які отримали визнання серед наукової та освітянської спільноти – 2019», що проводився Національною академією наук вищої освіти України.

За результатами цього конкурсу Р. М. Шеретюк здобула одразу дві відзнаки: ІІ місце в номінації «Монографії» за монографію у співавторстві з доктором історичних наук, професором Національного університету «Острозька академія» Надією Георгіївною Стоколос ««Pietas et Litterae» («Благочестя та Освіта»). Культурно-освітня діяльність ордену піарів на Волині (кінець ХVІІ – перша третина ХІХ ст.)» (Рівне: О. Зень, 2018. 289 с.), а також ІІІ місце у номінації «Навчальні посібники» за навчальний посібник «Мистецькі набутки ордену піарів на Волині в контексті художніх візій доби бароко» (Рівне: РДГУ, 2017. 88 с.).