Світлий образ Великого Кобзаря − безсмертний, як і сам народ, що породив його. Вічно нетлінна творчість геніального сина України жива подихом життя, биттям гарячого людського серця. Початок весни для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Рівняни у рамках заходу "Шевченківські читання" декламують безсмертні поезії Тараса Григоровича Шевченка 6-7 березня о 14:00. В п'ятницю, 6 березня, у читальному залі в 5-ому корпусі РДГУ лунають рядки з поезій Великого Кобзаря.

У перший день "Шевченківських читань" декламують поезії:

*Олеся Онищук;

*Тетяна Гніденко;

*Анастасія Каращук;

*Світлана Притула;

*Вікторія Мороз;

*Богдан Дерлюк.

Глядачі з факультету української філології у супроводі Наталії Володимирівни Мушировської підтримують аплодисментами декламаторів.

Організатори: громадська організація "Студентська Рада РДГУ" ( @studentskaradardgu ) і Рівненська молодіжна міська рада ( @prosto_rada.rv ).

Відеооператор і фотограф: Іван Наконечний ( @photographerrivne ).