Студентка ІІІ курсу педагогічного факультету спеціальності «Початкова освіта» Валентина КАКАВА здобула перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. зі спеціальності «Початкова освіта», який проходив на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. Цього року на конкурс було подано 84 наукові роботи з різних закладів вищої освіти України. За результатами конкурсу Валентина Какава зайняла ІІІ місце і нагороджена дипломом ІІІ ступеня з науковою роботою на тему «Формування особистості майбутнього вчителя початкової школи у процесі волонтерської діяльності»! Щиро вітаємо Валентину Какаву та її наукового керівника – кандидата педагогічних наук, доцента кафедри теорії і методики виховання Надію Гринькову з перемогою!

Бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги, нових звершень та досягнень!

Дякуємо за гарний подарунок на 25-річчя кафедри теорії і методики виховання!