На виконання наказу по РДГУ «Про організацію проміжного звітування здобувачів вищої освіти ступеня PhD в умовах карантину» для забезпечення проведення проміжного звітування (атестації) здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої усіх років навчання 06 травня 2020 р. у дистанційному режимі на кафедрі теорії і методики виховання було проведено онлайн звітування здобувачів вищої освіти ступеня PhD спеціальності 011 Освітні/педагогічні науки.

Усього прозвітувалося 13 здобувачів, які не лише розповіли про виконання індивідуальних планів, але й обговорили з гарантом освітньо-наукової програми д. пед. н., професором, завідувачкою кафедрою теорії і методики виховання РДГУ Петренко О.Б. особливості проведення контрольних заходів літньої екзаменаційної сесії, проходження виробничої (педагогічної) практики.