Передчасно пішла із життя дружина ректора РДГУ, кандидата історичних наук, професора, завідувача кафедри всесвітньої історії, члена-кореспондента Міжнародної слов'янської академії наук, Заслуженого діяча науки і техніки України Руслана Постоловського – Людмила Олександрівна Шелюк.

Народилася 4 вересня 1952 року у Рівному. У 1977 році закінчила історичний факультет Київського національного університету. Працювала асистентом, старшим викладачем, доцентом Рівненського педінституту. Закінчила аспірантуру, захистила кандидатську дисертацію (1987). Кандидат історичних наук, доцент.

Із 1996 року працювала в Рівненському інституті слов’янознавства на посадах вченого секретаря, виконавчого директора, ректора.

Автор понад 50 наукових праць. Підготувала 5 кандидатів наук. Відмінник освіти України (1998), заслужений працівник освіти України (з 2004). Нагороджена нагрудним знаком «Петро Могила» (2007) і грамотою Міністерства освіти і науки України (2007).

Колектив Рівненського державного гуманітарного університету висловлює щирі співчуття родині та друзям Людмили Олександрівни.

Вічна пам'ять…

Прощання з Шелюк Людмилою Олександрівною відбудеться завтра, 27 травня о 12:30 на кладовищі «Молодіжне» в пантеоні з дотриманням усіх  карантинних заходів.