Щиро вітаю з початком нового навчального року! Примітно, що він ювілейний для нашого закладу, оскільки двері Ровенського вчительського інституту вперше відчинилися абітурієнтам ще далекого 1940-ого.

Відтоді минули десятиліття, змінилася назва вишу, але незмінним залишився суспільний запит на високопрофесійних фахівців. Тому й на порозі 80-річчя наш заклад популярний серед абітурієнтів, а випускники РДГУ успішно реалізовуються не лише на ниві педагогічної праці.

Тож нехай у новому навчальному році виправдаються всі наші надії та сподівання! Хай у стінах університету завжди панує атмосфера взаєморозуміння та співпраці! Хай легко втілюються творчі й наукові задуми! Здоров’я нам і впевненості в завтрашньому дні!

Голова вченої ради Рівненського державного

гуманітарного університету,

заслужений діяч науки і техніки України,

професор Руслан Михайлович Постоловський