28 серпня 2020 р. у Рівненському державному гуманітарному університеті вперше проведено засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 47.053.001, на якому відбувся публічний захист дисертації ПОЛІЩУК ОЛЬГИ ПАВЛІВНИ на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Тема: ««Формування морально-ціннісних орієнтацій молодших школярів у процесі позакласної виховної роботи».

Науковий керівник: ПАВЕЛКІВ РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ, доктор психологічних наук, професор, перший проректор Рівненського державного гуманітарного університету.

Члени спеціалізованої Вченої ради:

Голова ради:

Петренко Оксана Борисівна, д. пед. н., професор, Рівненський державний гуманітарний університет.

Рецензенти:

Безкоровайна Ольга Володимирівна, д. пед. н., професор, Рівненський державний гуманітарний університет;

Сойчук Руслана Леонідівна, д. пед. н., професор, Рівненський державний гуманітарний університет.

Опоненти:

Пустовіт Григорій Петрович, д.пед.н., професор, Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти;

Скрипник Неля Іванівна, к.пед.н., доцент, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.