04 вересня 2020 р. у Рівненському державному гуманітарному університеті проведено засідання разової спеціалізованої вченої ради ДФ 47.053.002, на якому відбувся публічний захист дисертації ФЕДОРУК ОЛЕСІ МИХАЙЛІВНИ на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Тема: «Формування фахової компетентності майбутніх документознавців в галузі електронного документообігу у професійній підготовці».

Науковий керівник – ПЕТРЕНКО ОКСАНА БОРИСІВНА, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методики виховання Рівненського державного гуманітарного університету.

Члени спеціалізованої Вченої ради:

Голова ради:

Грицай Наталія Богданівна, д.пед.н., професор, Рівненський державний гуманітарний університет.

Рецензенти:

Швецова Галина Миколаївна, д.і.н., професор, Рівненський державний гуманітарний університет;

Остапчук Наталія Олександрівна, к.пед.н., доцент, Рівненський державний гуманітарний університет.

Опоненти:

Білавич Галина Василівна, д.пед.н., професор, Державний вищий навчальний заклад «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»;

Денисенко Світлана Миколаївна, к.пед.н., Національний авіаційний університет.