Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науково-технічною бібліотекою України запрошує магістрів, аспірантів, докторантів, молодих вчених, наукових та науково-педагогічних працівників взяти участь в опитуванні на тему «Впровадження електронних систем з управління науковою та науково-технічною інформацією» (https://dntb.gov.ua/info1).

Вказане опитування надасть змогу врахувати необхідні потреби науковців та дослідників для створення Національної електронної науково-інформаційної
системи. Створення такої системи дозволить об'єднати розрізнені дані, отримані з різних джерел, укладати наукові звіти, проводити оцінку ефективності наукової діяльності установи, створювати профілі наукових установ і науковців, розвивати дослідницьку мережу тощо.

Із основними принципами розробки Національної електронної науково-інформаційної системи можна ознайомитись за посиланням:
https://dntb.gov.ua/pp/uris.

Просимо сприяти в проведенні опитування наступним чином:

  • поінформувати колектив закладу/установи про проведення опитування;
  • розмістити на офіційних вебсайтах та інформаційних стендах закладу/установи інформацію щодо проведення опитування респондентів за
    допомогою електронної форми;
  • поінформувати представників органів громадського самоврядування закладу/установи (студентське самоврядування та наукове товариство молодих вчених) щодо проведення опитування.

Опитування проводиться до 30 жовтня 2020 року включно на умовах повної анонімності.

Бажана кількість респондентів від закладу/установи 15 осіб.

Back to top