• ДФ 47.053.005, на якому відбувся публічний захист дисертації РИЧКО ВІКТОРІЇ ЮРІЇВНИ на здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальності 031 Релігієзнавство.

Тема: «Почаївська лавра: її історична роль та етнічна ідентифікація у сучасному українському суспільстві».

Науковий керівник – Панчук Ірина Іванівна, доктор філософських наук, доцент, завідувач кафедри філософії, Рівненський державний гуманітарний університет.

Голова ради:

Шевчук Катерина Сергіївна, доктор філософських наук, професор, професор кафедри філософії, Рівненський державний гуманітарний університет.

Рецензенти:

Давидюк Руслана Петрівна, доктор історичних наук,професор, професор кафедри історія України, Рівненський державний гуманітарний університет.

Шеретюк Руслана Миколаївна, доктор історичних наук, доцент, професор кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, Рівненський державний гуманітарний університет.

Опоненти:

Чорноморець Юрій Павлович, доктор філософських наук, професор, професор кафедри богослов’я та релігієзнавства, Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова.

Шкіль Світлана Олександрівна, доктор філософських наук, доцент, доцент кафедра філософії, Національний університет біоресурсів та природокористування України.