29.01.2021. відбулася онлайн консультативна зустріч представниць та представників гендерних центрів ЗВО і дослідницької спільноти, організована громадською експертною Радою з гендерних питань при МФО «Рівні можливості».

Участь в цій зустрічі взяли Петренко О. Б. – докторка педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедрою теорії і методики виховання, Баліка Л.М. – кандидатка педагогічних наук, доцентка, доцентка кафедри теорії і методики виховання.

Зустріч не лише сприяла актуалізації контактів і зв’язків дослідницької спільноти із ЗВО та обговоренню спільних заходів у зв’язку з планами МОН України щодо розроблення та затвердження Стратегії впровадження гендерної рівності у сфері освіти до 2030 року; але й визначила необхідність включення гендерного компоненту в освітній процес ЗВО.