На виконання Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності й увінчання пам’яті Героїв Небесної Сотні» від 11 лютого 2015 року №69 20 лютого 2016 року відзначається День Героїв Небесної Сотні.

Щоб належно вшанувати мужніх учасників Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави колектив художньо-педагогічного факультету провів 20 лютого захід, який присвячений пам’яті випускника кафедри театральної режисури Героя Небесної Сотні, Героя України – Храпаченка Олександра.

Захід проводився в аудиторії, яка носить назву «Меморіальна аудиторія імені Олександра Храпаченка».

З емоційним та натхненним словом до студентів, гостей та працівників РДГУ звернувся ректор університету професор Постоловський Р. М., який наголосив, що колектив університету пам’ятає свого випускника. Подвиг Сашка надихає на добрі справи та формує національну гідність й патріотизм студентів факультету.

На заході виступили завідувач кафедри театральної режисури кандидат педагогічних наук, доцент Богатирьов В.О. та друзі, які навчалися разом із Сашком Храпаченком.

Змістовними та влучними видаються слова випускників університету, які свідчать про вартість життєвого подвигу Сашка та його відданість ідеалам Революції Гідності, котрі слугуватимуть орієнтиром щодо пам’яті й мужності Героїв Небесної Сотні.

Слава Україні!

Героям Слава!