В Рівненському державному гуманітарному університеті для здобувачів ступеня доктора філософії 01.04.2021 р. відбулась гостьова лекція доктора педагогічних наук, професора кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Наталії Миколаївни Коляди на тему «Академічна доброчесність». Ключові питання лекції «Академічна доброчесність – що це?», «Чому проблема академічної доброчесності є актуальною?», «Забезпечення принципів академічної доброчесності в освітньому процесі» викликали зацікавлення у присутніх майбутніх докторів філософії, членів проєктної групи освітньо-наукової програми «011 Освітні, педагогічні науки», викладачів.

Наталя Миколаївна торкнулася питань нормативно-правового забезпечення впровадження принципів академічної доброчесності у ЗВО України, проблеми академічної недоброчесності, схарактеризувала інструменти запобігання академічній недоброчесності. На конкретних прикладах вона дала конкретні поради молодим науковцям, відповіла на запитання, презентувала цікаві посібники з проблеми.

Висловлюємо щиру вдячність шановній Н. М. Коляді, нашому щирому другу і партнеру, за цікаву й інформаційно насичену лекцію.