Програми Розвитку ООН в Україні організовує національний конкурс для пошуку ідей, натхненних природними системами і організмами, що вирішують проблему відходів.

Частиною цьогорічного конкурсу є безкоштовний короткий експериментальний онлайн-курс, успішні кандидати отримають сертифікати про завершення курсу. Курс триватиме чотири тижні (у квітні 2021 р.) і включатиме вебінари з сесіями запитань та відповідей. 

Відкриття онлайн-курсу з біомімікрії заплановане на 9 квітня 2021 року. Чотири вебінари з сесіями питань і відповідей заплановано на:

  • 9 квітня з 15:00 до 17:00 
  • 16 квітня з 15:00 до 17:00
  • 24 квітня з 15:00 до 17:00
  • 30 квітня з 15:00 до 17:00

Реєстрація на онлайн-курс до 8 квітня за посиланням - лінк

Докладніше про конкурс із пошуку інновації̆ від природи за логікою біомімікрії - лінк.

Після завершення онлайн-курсу розпочнеться національний конкурс з пошуку інноваційних рішень за логікою біомімікрії – це національний відбірковий тур до міжнародного конкурсу Biomimicry Global Design Challenge. Його співорганізаторами є Лабораторії інноваційного розвитку ПРООН і Інститут біомімікрії (США), у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством захисту довкілля і природних ресурсів України, бізнес-інкубатором Ukrainian Future Національного центру «Малої академії наук України», БО «БФ «Фонд захисту біорізноманіття України», ГО «Плато», ГО «Тарілка», СинхроПростір, Change Agency Responsible Future, а також за участі представників бізнесу, місцевої влади та університетів. 

Посилання на реєстрацію у Конкурсі – лінк.

Back to top