Вітаємо переможницю Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг»студентку V курсу факультету документальних комунікацій та менеджменту Нечидюк Ірину Василівну (ІІ місце, науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Шимко Ольга Володимирівна).

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт – магістранта факультету математики та інформатики Бойцова Вадима Івановича (диплом ІІ ступеня із галузі «Математичні науки»). Наукові керівники – д. т. н., професор, завідувач кафедри інформатики та прикладної математики Бомба Андрій Ярославович, к. т. н., доц. кафедри інформатики та прикладної математики Ярощак Сергій Вікторович.