27 вересня 2021 р. у Рівненському державному гуманітарному університеті проведено засідання спеціалізованої вченої ради Д 47.053.01, з використанням засобів відеозвязку у режимі реального часу, на якому відбулися публічні захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук:

1. Євсовича Романа Васильовича «Гуманізація та гуманітаризація вищої освіти України кінця ХХ – початку ХХІ століть (1985–2012 рр.)»зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.

Науковий керівник: ПЕЛЕХ Юрій Володимирович доктор педагогічних наук, професор, Рівненський державний гуманітарний університет, проректор з науково-педагогічної роботи, європейської інтеграції та інновацій, професор кафедри педагогіки, освітнього менеджменту та соціальної роботи.

Офіційні опоненти:

• доктор педагогічних наук, професор САВЧЕНКО Наталія Сергіївна,

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, професор кафедри педагогіки та менеджменту освіти;

кандидат педагогічних наук, доцент ЛУЦЮК Анатолій Михайлович, Волинський інститут післядипломної педагогічної освіти, Волинська обласна рада, завідувач кафедри педагогіки і психології.

Синіцької Наталії Вікторівни «Формування готовності майбутніх учителів математики до диференційованого навчання учнів шкіл сільської місцевості» зі спеціальності 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти.

Науковий керівник: КРАЙЧУК Олександр Васильович, кандидат педагогічних наук, доцент, Рівненський державний гуманітарний університет, завідувач кафедри математики з методикою викладання математики

Офіційні опоненти:

• доктор педагогічних наук, професор КОМАР Ольга Анатоліївна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, завідувач кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі;
  • кандидат педагогічних наук, доцент КОРОЛЮК Олена Миколаївна, Житомирський державний університет імені Івана Франка, доцент кафедри алгебри та геометрії.