28 вересня 2021 р. у Рівненському державному гуманітарному університеті проведено засідання спеціалізованої вченої ради Д 47.053.01, з використанням засобів відеозвязку у режимі реального часу, на якому відбулися публічні захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук:

Апшая Федора Васильовича «Формування ІКТ-компетентності майбутніх фахівців галузі «Культура і мистецтво»зі спеціальності 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти.

Науковий керівник: ВОЙТОВИЧ Ігор Станіславович, доктор педагогічних наук, професор, Рівненський державний гуманітарний університет, завідувач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики..

Офіційні опоненти:

• доктор педагогічних наук, професор ГОРБАТЮК Роман Михайлович,

Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка, завідувач кафедри машинознавства і транспорту;

• кандидат педагогічних наук СІГЕТІЙ Ігор Петрович, Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти, доцент кафедри природничо-математичної освіти та інформаційних технологій.

Пікон Катерини Сергіївни «Професійна підготовка майбутніх фахівців сестринської справи в умовах ступеневої освіти у вищих навчальних закладах США» зі спеціальності 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти.

Науковий керівник: МЕЛЬНИЧУК Ірина Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського, завідувач кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін.

Офіційні опоненти:

• доктор педагогічних наук, професор БІДА Олена Анатоліївна, Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ, м. Берегово, завідувач кафедри педагогіки і психології;
  • кандидат педагогічних наук, доцент ГУМЕНЮК Ольга Михайлівна, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького МОН І МОЗ України, доцент кафедри стоматології дитячого віку.