20 жовтня студенти 1 та 2 курсу спеціальності "Соціальна робота" відвідали древнє місто Острог у рамках реалізації педагогічно-краєзнавчого проєкту "Велика Волинь" (керівник – доц. Оксенюк О.В.)
Також екскурсія приурочена до святкування 445-ліття заснування Острозької академії – першого закладу вищої освіти на території східних слов'ян.
Студенти дізналися нехрестоматійні цікавинки з історії та сьогодення академії; для успішної здачі сесії посиділи поруч монументального спудея; оглядово відвідали новий "європейський" корпус академії. Не довелося сумувати і на замковій горі: зустріли чимало незвичних експонатів у краєзнавчому музеї; помріяли біля справжньої карети. А ще натерли до блиску чоботи статуетці лицаря біля Круглої вежі, щоб таки зустріти своє кохання.
Далі більше...