12 листопада 2021р. викладачі німецької мови і студенти кафедри брали участь у онлайн-заході DLL-Online-Barcamp,  організованому Goethe-Institut (Ukraine). Це була платформа для обміну досвідом викладачів і студентів університетів-партнерів Гете-Інституту.
Студентка - магістрантка  5 курсу філологічного факультету РДГУ Юлія Данілова мала честь представити наш університет на Всеукраїнському форумі та виступила з доповіддю: "Was motiviert mich an der DLL-Reihe zu arbeiten?." Захід був проведений на високому науково- методичному рівні, викладачі та студенти змогли обмінятися досвідом у проведенні проекту DLL, представити свої досягнення   окреслити подальші перспективи.  Дякуємо Goethe-Institut за надану можливість бути членом команди і долучатися до таких важливих заходів!