Гостьова лекція з когнітивної психології і нейропсихології для аспірантів-психологів
Напевне немає жодного психолога, який би не мріяв побувати у наукових лабораторіях, де вивчається першооснова свідомості людини – її мозок.
Нещодавно, наші майбутні психологи, здобувачі ступеня PhD, отримали таку унікальну можливість завдяки зустрічі із постдоком Інституту мозку імені Макса Планка (Max Planck Institute for Human Cognitive and Brain Sciences in Leipzig) – доктором психології Даніілом Резніком (Daniel Reznik).
У своєму повідомленні молодий науковець висвітлив історію і сучасність досліджень у галузі когнітивної психології і нейропсихології; познайомив слухачів із результатами власних наукових досліджень, опублікованих у провідних світових виданнях; поділився досвідом лекційної роботи зі студентами Гарвардського університету.
У процесі дискусії аспіранти та їхні керівники дізналися про організацію наукових досліджень в університетах Ізраїлю, США, Німеччини, особливостях підготовки наукових публікацій, пошуку наукових грантів, реалізації ідеї академічної мобільності та міжнародної інтеграції.
Організовуючи зустріч із німецьким колегою, гарант освітньої програми PhD, доктор психологічних наук Наталія Корчакова запросила до гостьової лекції також вітчизняних колег – наукових керівників та аспірантів-психологів із Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Херсонського державного університету.
У дискусії взяли участь доктори психології, професори – Роман Павелків, Любов Долинська, Валентина Волошина, Олена Блинова; здобувачі ступеня PhD – Лінда Папітченко, Віктор Панасюк, Олена Білецька.
Ректорат Рівненського державного університету висловлює щиру вдячність Даніілу Резніку за підтримку української творчої молоді у її науковому становленні, щире бажання надати підтримку українській освітній галузі та його відданість психологічній науці!