На засіданні НАЗЯВО від 14.12.2021 р. прийняте рішення про акредитацію освітньо-наукової програми «Освітні, педагогічні науки» третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти й освітньо-професійних програм «Середня освіта (Природничі науки)», «Управління навчальним закладом», «Менеджмент», «Професійна освіта (Цифрові технології)», «Менеджмент соціокультурної діяльності» другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Щиро вітаємо гарантів – Оксану Борисівну Петренко, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри теорії і методики виховання, Інну Олексіївну Сяську, доктора педагогічних наук, доцента, професора кафедри біології, здоров’я людини та фізичної терапії, Юрія Володимировича Пелеха, доктора педагогічних наук, професора, проректора з науково-педагогічної роботи, європейської інтеграції та інновацій, Ольгу Ростиславівну Савченко, кандидата економічних наук, доцента, доцента кафедри менеджменту, Ганну Олександрівну Шліхту, кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики, Сергія Володимировича Виткалова, доктора культурології, професора, професора кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства!

Бажаємо міцного здоров’я і подальших професійних успіхів!