На засіданні Вченої ради Інституту мистецтв Рівненського державного гуманітарного університету, директор навчального закладу, доктор педагогічних наук, професор Ярослав Васильович Сверлюк вручив здобувачам вищої освіти грамоти за активну участь та вагомі досягнення у науково-дослідній діяльності. Нагороди отримали Неоніла Баловіна, Марія Воронкевич, Діана Ковтун, Мар’яна Мазур, Марія Рудик, Оксана Ушакова.

Протягом 2021 року молоді дослідниці презентували свої доробки на міжнародних і всеукраїнських конференціях, перемагали у конкурсах наукових робіт, реалізували івент-проєкти. Завдяки ініціативності і завзятості майбутніх гуманітаріїв наукове життя студентів Інституту мистецтв яскраве та багатогранне.

Напередодні Нового року Ярослав Васильович побажав нагородженим і усім присутнім міцного здоров’я та подальших успіхів у творчій і науковій роботі.

доц. Т.Ю. Прокопович,
куратор СНТ ІМ РДГУ