Щороку для студентів першого курсу з інвалідністю за підтримки центру «Студентська соціальна служба» організовуються цікаві, змістовні знайомства з роботою організацій, котрі допомагають людям з інвалідністю. Одна з них-це Рівненський регіональний центр з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт». Студенти отримують змогу займатись різного роду видами спорту з тренером. Цьогорічне знайомство наших студентів першого курсу відбулось дуже цікаве та захопливе, всі отримали багато позитивних емоцій від активної та  цікавої роботи "Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт". Саме головне це бажання вдосконалювати себе та прагнути до нових звершень!!!! Радіємо та підтримуємо!!!!!