На території Рівненського державного гуманітарного університету, за ініціативи працівників кафедри теорії і практики фізичної культури і спорту РДГУ, комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області організовано безкоштовний прокат спортивного інвентарю та обладнання для тимчасово переміщених осіб України, які отримали прихисток в Рівному, зокрема в гуртожитках Рівненського державного гуманітарного університету.

Використання спортивного інвентарю та обладнання дозволяється безкоштовно використовуватися на території спортивної бази РДГУ з понеділка по п’ятницю з 13.30-16.30 год.

Прокат знаходиться в лабораторії фізичної культури і спорту РДГУ.