Доцент кафедри практики англійської мови та методики викладання філологічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету Алла Фрідріх виграла науковий грант американсько-польського культурно-освітнього фонду Костюшко “Freedom starts with your mind” (“Свобода починається з розуму”) (Варшава, Польща, 2022).

Завдячуючи підтримці Варшавського університету, а саме Інституту англійських студій, наукове дослідження поставило за мету дослідити досвід і адаптацію українських студентів з різними освітніми та мовленнєвими рівнями, які прибули після 24.02.2022. Серед інших проблемних питань увагу буде зосереджено на соціально-емоційних станах, лінгвістичній підтримці та викликах.

Висновки цього проекту можуть мати наслідки для передового досвіду підтримки прибуття біженців в освітньому середовищі, запобігання мовним бар’єрам, а також формування політики на різних рівнях: мікро-, мезо- та макрорівні.