Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 16.08.2022 № 751 добувачка ІІІ курсу освітнього ступеня «Бакалавр»  художньо-педагогічного факультету Катерина МАТВІЙЧУК виборола право на отримання академічної стипендії імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна за спеціальністю «Сценічне мистецтво», а здобувачці ІІ курсу освітнього ступеня «Магістр» факультету документальних комунікацій, менеджменту, технологій та фізики Юлії ЛІБІХОВСЬКІЙ присуджено академічну стипендію імені Героя Небесної Сотні Дмитра Чернявського за спеціальністю «Економіка».

Вітаємо стипендіаток, зичимо здоровʼя, мирного неба, творчих успіхів та активної громадянської позиції!

Наказ №751 від 16.08.2022 "Про призначення академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні на 2022/2023 навчальний рік"