27 жовтня 2022 р. на засіданні разової спеціалізованої вченої ради, що відбувся у змішаному форматі, проведено публічний захист дисертації БОНДАРЕЦЬ Марії Анатоліївни на тему «Проблема «морально дефективного дитинства» у педагогічній думці 20-30-х. рр. ХХ ст.», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Петренко Оксана Борисівна, завідувачка кафедри теорії і методики виховання Рівненського державного гуманітарного університету

Голова ради:

Павелків Роман Володимирович, доктор психологічних наук, професор, перший проректор, завідувач кафедри вікової та педагогічної психології, Рівненський державний гуманітарний університет.

Рецензенти:

Баліка Людмила Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії і методики виховання, Рівненський державний гуманітарний університет.

Гринькова Надія Михайлівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії і методики виховання, Рівненський державний гуманітарний університет.

Опоненти:

Коляда Наталія Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Янченко Тамара Василівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.

27 жовтня 2022 р. на засіданні разової спеціалізованої вченої ради, що відбувся у змішаному форматі, проведено публічний захист дисертації ПОЛІЩУК Ірини Віталіївни на тему «Освітня і експериментально-виховна діяльність Тамари Дмитрівни Дем’янюк (1944-2013 рр.)», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Петренко Оксана Борисівна, завідувачка кафедри теорії та методики виховання Рівненського державного гуманітарного університету

Голова ради:

Дичківська Ілона Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри дошкільної педагогіки і психології та спеціальної освіти імені проф. Т. І. Поніманської, Рівненський державний гуманітарний університет..

Рецензенти:

Сойчук Руслана Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри педагогіки початкової, інклюзивної та вищої освіти, Рівненський державний гуманітарний університет.

Ціпан Тетяна Степанівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії і методики виховання, Рівненський державний гуманітарний університет.

Опоненти:

Білавич Галина Василівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки початкової освіти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

Кочубей Тетяна Дмитрівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.