21 жовтня відбулася вступна сесія “Світове кафе” на філологічному факультеті. Обговорювалося питання важливості взаємодії суспільства з людьми з обмеженими можливостями.  Як саме взаємодіють громади та принципи волонтерства для людей з особливими потребами. Яка роль громади у соціалізації групи людей з особливими потребами та як створити власну громаду.
Захід відбувся за прикладом міжнародних програм ERASMUS+, в яких брали участь студенти філологічного факультету. Вони організували "Світове кафе" та були фасилітаторами для учасників заходу.
В процесі обговорення даних питань студенти презентували свої ідеї щодо покращення умов в суспільстві для людей з обмеженими можливостями. В результаті ми чітко побачили, що молодь не є байдужою до громадських проблем та питань щодо людей з обмеженими можливостями.