Звіт по заходу "How would you feel in someone's boots?" в Рівненському Державному Гуманітарному Університеті, що відбувся 29.03.2023, був продовженням світового кафе, який пов'язаний з проектами ERASMUS+, зокрема з проектом "connected through empathy" та був відвіданий студентами університету.
На заході була надана можливість студентам рандомно обрати собі різні соціальні ролі. Ведучі читали твердження і, якщо студент зважаючи на свою роль погоджувався з твердженням, він робив крок уперед. Якщо ні, він залишався стояти на місці. Це дозволяло студентам уявити себе у ролі інших людей та ознайомитись з проблемами, з якими вони стикаються.
Після цього студенти обговорювали свої враження та відчуття, які вони пережили, "граючи" роль. Вони також обговорювали можливі рішення для проблем, з якими стикалися їхні персонажі, та ділилися своїми ідеями щодо того, як можна покращити життя цих людей.
Під час заходу студенти також обговорювали власні обмежені можливості та шляхи до їх подолання. Вони ділилися своїм досвідом та надавали поради один одному, як краще працювати над своїм розвитком та покращенням власної життєвої ситуації.
У підсумку, захід "How would you feel in someone's boots?" був дуже цікавим та корисним для всіх учасників. Він надав студентам можливість поглибити свої знання про соціальні проблеми та дати можливість їх вирішення.