У місті Обертауерн (Австрія) 30 березня проходив Чемпіонат світу з лижної акробатики серед юніорів.

За підсумками особистих змагань у лижній акробатиці на другу сходинку п’єдесталу піднявся здобувач першого рівня вищої освіти спеціальності 017 "Фізична культура і спорт", майстер спорту міжнародного класу - Володимир Кушнір. Наш студент набрав за свій стрибок у фіналі «фул-дабл фул» суму 90.24, поступившись лише китайцю Ван Гоченю (96.93) і випередивши на 2,12 бала американця Коннора Каррена.

Відзначимо, що це перша медаль юніорської світової першості для Володимира Кушніра, який раніше цього року став суперфіналістом дорослого чемпіонату світу, а також отримав відзнаку FIS як «Новачок року-2022».

Вітаємо Володимира з чудовим результатом на світовій першості та бажаємо нових звершень у наступному сезоні!