На філологічному факультеті РДГУ з нагоди Всесвітнього дня вишиванки, який цьогоріч відзначили 18 травня, проходить флешмоб «Серцем до захисників». Організатори запросили всіх охочих записати відео зі словами подяки нашим оборонцям.

Ця емоційна акція у вишиванках викликала неабиякий інтерес із боку студентів-філологів: свою шану героям вже висловили Гаврилюк Златислава (У-11), Муляр Катерина (У-21), Грицаюк Дмитро (У-21), Куліш Дар’я (У-22), Гудовсек Софія (У-22), Данілович Мирослава (У-41). Непідробною щирістю вражають подяки українським воїнам від найменших учасників флешмобу – Христини Адах, Марії та Святослава Приймаків, Євгена Вокальчука, Віри, Павла й Олександра Кузьмичів. Саме відео від діток і внуків викладачів факультету зібрало найбільше вподобайок аудиторії.

Ми, студенти й викладачі філологічного факультету, цінуємо великий подвиг наших воїнів і сповнені безмежної віри в перемогу України над агресором.

Відеоподяки можна переглянути в соціальних мережах факультету, зокрема, у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/ukrainianphilology