22 травня 2023 р. на кафедрі всесвітньої історії РДГУ було підведено підсумки реалізації міжнародного проєкту дослідження Голокосту і тоталітарних режимів у співпраці з Інститутом вивчення Голокосту та прав людини О. Ленгель (Нью-Йорк, США) – «The Olga Lengyel Institute for Holocaust Studies and Human Rights» (відповідальний – проф. Р.Михальчук).

В конкурсі взяли участь 30 учасників (учнів та студентів), які надіслали 37 наукових та творчих робіт. Крім Рівненської області, інші регіони України представляли Волинська, Черкаська та Миколаївська області.

Переможці конкурсу отримали грамоти, цінні подарунки (книги) та грошові винагороди. Загальний призовий фонд конкурсу становив 7 тис. грн. Зокрема, в номінації наукових робіт перше місце серед учнів з темою «Варіативність тоталітарних режимів: феномен сучасної росії» зайняв Клочок Богдан, учень ліцею № 19 м. Рівне. Серед студентів першість здобув студент Рівненського державного гуманітарного університету Пасічник Микола з темою «Роль пропаганди у формуванні образу «ворога» на прикладі Німеччини 30-х рр. XX ст. та рф початку XXI ст.».

В номінації «Творчі роботи» перше місце здобув Шевчук Максим, студент Володимир-Волинського фахового коледжу за п’ять творчих робіт, надіслані на конкурс, зокрема авторський вірш та малюнок «Чотири грані Голокосту». Переможці конкурсу під час наукового заходу демонстрували свої наукові здобутки. Призи конкурсантам вручав голова наукового товариства здобувачів вищої освіти та молодих учених РДГУ д-р вет. наук, проф. Сачук Роман Миколайович, відзнаки науковим керівникам – канд.іст.наук, проф. Роман Михальчук.