28 серпня 2023 р. на засіданні разової спеціалізованої вченої ради, що відбувся у змішаному форматі, проведено публічний захист дисертації СТАНІСЛАВЧУК Наталії Іванівни на тему «Формування етичної компетентності майбутніх учителів іноземних мов у позааудиторній діяльності», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Науковий керівник – БЕЗКОРОВАЙНА Ольга Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри міжкультурної комунікації, теорії, історії та методики викладання зарубіжної літератури Рівненського державного гуманітарного університету.

Голова ради:

Павелків Катерина Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри іноземних мов, Рівненський державний гуманітарний університет.

Рецензенти:

Совтис Наталія Миколаївна, доктор філологічній наук, професор, завідувач кафедри української мови імені професора К.Ф.Шульжука,, Рівненський державний гуманітарний університет.

Опоненти:

Безлюдна Віта Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини;

Кучай Тетяна Петрівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та психології, Закарпатський угорський інститут ім. Ференца Ракоці ІІ;

Варга Леся Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, старший викладач кафедри англійської мови, літератури з методиками навчання, Мукачівський державний університет.