28 серпня 2023 р. на засіданні разової спеціалізованої вченої ради, що відбувся у змішаному форматі, проведено публічний захист дисертації ПАСТУШКА Тараса Васильовича  на тему «Формування комунікативної культури майбутнього диригента оркестрового колективу в процесі фахової підготовки», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки».

Науковий керівник – СВЕРЛЮК Ярослав Васильович, доктор педагогічних наук, директор інституту мистецтв, професор кафедри духових та ударних інструментів Рівненського державного гуманітарного університету.

Голова ради:

Виткалов Сергій Володимирович, доктор культурології, професор, професор кафедри івент-індустрій, культурології та музеєзнавства, Рівненський державний гуманітарний університет.

Рецензенти:

Палаженко Олег Петрович, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри духових та ударних інструментів, Рівненський державний гуманітарний університет;

Шалівська Юлія Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії і методики виховання, Рівненський державний гуманітарний університет..

Опоненти:

Потапчук Тетяна Володимирівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника;

Білова Наталія Костянтинівна, кандидат педагогічних наук, професор, професор кафедри музично-інструментальної підготовки, Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського.