13 вересня 2023 року

в рамках інформаційно-освітньої панорами

«Наукова бібліотека РДГУ – простір для освітніх

можливостей»

В рамках заходу для студентів факультету документальних комунікацій, менеджменту, технологій і фізики, педагогічного та психолого-природничого факультетів працівники наукової бібліотеки надали інформацію, що сприятиме їм у освітній діяльності в умовах традиційної, змішаної, дистанційної форм навчання.

Увазі присутніх були запропоновані електронні джерела наукової бібліотеки: вебсайт, бібліографічні, реферативні, повнотекстові бази тощо.

Окремо зупинилися на темі пошуку інформації у відкритих ресурсах, зокрема, Інституційному репозитарії РДГУ та ін.

Особлива увага була приділена навчально-методичним посібникам, науковим та науково-допоміжним виданням, створеним науковою бібліотекою університету.

В експозиції виставки розкрито інформаційний зміст книг та періодичних видань з фонду наукової бібліотеки на допомогу освітньому і науковому процесам.