Шановні викладачі!

У жовтні-листопаді 2023 р.  в рамках циклу «Наукові комунікації» для викладачів усіх кафедр університету наукова бібліотека розпочала проведення інформаційно-консультаційних платформ «Інформаційна та аналітична діяльність наукової бібліотеки на допомогу науковцям».

Під час проведення заходів пропонується різноманітна інформація з таких питань:

• особливості формування Інституційного репозитарію Рівненського державного гуманітарного університету;

доступ та використання Міжнародних наукометричних баз даних Scopus, Web of Science, SpringerLink, BenthamBooks, ScienceDirect, Research4life;

консультації щодо нових вимог МОН України у створенні та впорядкуванні власного акаунту на платформі ORCID;

оформлення цитувань, списків використаних джерел до наукових робіт за вітчизняними стандартами та Міжнародними стилями оформлення наукових публікацій.