26 жовтня 2023 року з нагоди Дня української писемності та мови  відбувся тематичний захід ініційований Інститутом мистецтв і філологічним факультетом РДГУ. Вітаючи присутніх, професор Ірина Захарчук, доценти Наталія Волос і Наталія Павлюк наголосили, що українська мова - сила нашого народу, духовний дім та зброя... Студенти філологічного факультету Дмитро Грицаюк, Марія Рудик, Златислава Гаврилюк, Анна Касянчук, Ірина Пилипчук підтвердили це, дикламуючи поезію Дмитра Павличка, Івана Малковича та Максима Рильського. Окрасою свята стали творчі виступи студентів Інституту мистецтв: вокального тріо у складі Софії Вознюк, Аліни Бабак, Юліани Баркової, фольклорного ансамблю "Джерело", Катерини Холод, Дмитра Кузьмича,  Валерії Фасішевської, Софії Мозоль. Ведучими заходу були Анастасія Герасимчук і Денис Олеля.