Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 25.10.2023 р. № 1309 науковий журнал «Via Economica», заснований  Рівненським державним гуманітарним університетом та міжнародним науковим видавництвом «Видавничий Дім «Гельветика»», включено до Переліку наукових фахових видань України (категорія Б).

Спеціальності: 051 – Економіка; 071 – Облік і оподаткування; 072 – Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок; 073 – Менеджмент; 075 – Маркетинг; 076 – Підприємництво та торгівля. Періодичність видання: 6 разів на рік. Наукометричні бази даних: Vernadsky National Library, Google Scholar, Index Copernicus.

Головний редактор: Дейнега Інна Олександрівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки та управління бізнесом,

Щиросердно вітаємо головного редактора та членів редакційної колегії!

Зичимо мирного неба, міцного здоров'я, наснаги, нових творчих ідей, вагомих наукових здобутків на освітянській ниві України!