За дорученням ректора РДГУ проф. Р.М.Постоловського проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи проф. Ю.В.Пелех взяв участь в Інавгурації нового року академічного в Академії ім. Яна Длугоша у Ченстохові, де були присутні керівники з інших вищих навчальних закладів України (Черкаси, Мукачево, Львів, Тернопіль, Луцьк та Херсон).

На урочистостях також були присутні студенти РДГУ (понад 30 осіб), які вже другий рік поспіль прибули до Академії ім. Яна Длугоша для семестрового навчання. Цьогоріч до програми семестрового навчання у Польщі на чолі з керівником групи проф. Н.Б.Грицай долучилися студенти психолого-природничого, фізико-технологічного, педагогічного факультетів, факультету математики та інформатики, а також студенти Інституту мистецтв.

Результатами візиту є створення українсько-польсько-німецького Консорціуму з проблем соціальних досліджень. Також невдовзі буде підписано угоду між РДГУ та одним із провідних ВНЗ Франції.

Центр міжнародних відносин та роботи з іноземними студентами висловлює особливу подяку за плідну співпрацю під час підготовки групи студентів для участі у семестровому навчанні керівництву та працівникам зазначених факультетів.