15 березня 2024 року у Рівненському державному гуманітарному університеті відбулися вибори голови студентського самоврядування. За результатами прямого таємного голосування посаду голови Студентської ради РДГУ обійняв здобувач освітнього рівня бакалавр психолого-природничого факультету університету Андрій КРАСИЛЬНИКОВ, який до цього тимчасово виконував обов’язки голови студентського самоврядування із серпня 2023 року.

19 березня 2024 року т.в.о. ректора Роман ПАВЕЛКІВ та проректор з навчально-виховної роботи Ярослав ПЕТРІВСЬКИЙ провели зустріч із новообраним головою та представниками Студентської ради. Керівники закладу привітали Андрія КРАСИЛЬНИКОВА з обранням на вагому посаду, поспілкувалися зі студентами-активістами факультетських органів студентського самоврядування про перспективи розвитку організації та шляхи її діяльності, спрямовані, насамперед, на відродження студентського життя, забезпечення різноманітних потреб здобувачів, підвищення якості навчання та насиченість дозвілля.

За підсумками зустрічі намічено також і напрями ефективної співпраці студентства та адміністрації ЗВО.